O nás

Naše společnost vznikla za účelem ochrany zaměstnanců ve všech výrobních profesích. Zaměřujeme se na kvalitní pracovní oděvy i pomůcky, které zajistí bezpečnost pro všechny. Naší vizí je poskytovat zaměstnancům moderní, funkční a pohodlné oblečení, jež odvede svoji práci na jedničku.

Snažíme se vám vyjít maximálně vstříc, a proto si u nás můžete objednat i oděvy s vlastnoruční výšivkou. Právě tou se mohou vaši zaměstnanci odlišit od konkurence a vzbudit v zákaznících ještě větší důvěru.

Mezi další odvětví námi poskytovaného zboží patří i obalové materiály. Zařídíme pro vás nejrůznější balící papíry, fólie nebo například vlnité lepenky. Zkrátka vše potřebné pro to, aby zboží bylo izolováno od nepříznivých okolních vlivů.

Ke zviditelnění vaší společnosti mohou mimo jiné skvěle dopomoci i originální dárkové předměty. Hledáte někoho schopného dodat určitým výrobkům reklamní potisk? Poté jste u nás také správně. Na starost si přitom bereme třeba hrnky, oblečení či nejrůznější kancelářské pomůcky.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na úklidový materiál. Na našem eshopu si můžete vybírat z nepřeberného množství zboží sloužícího pro udržení hygienického standardu.

Náš cíl lze shrnout do jediné věty. Poskytovat zákazníkům ucelený sortiment za bezkonkurenční ceny. Jestliže zkrátka v naší nabídce neobjevíte přesně to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat. Jsme schopni pro vás zajistit i ty produkty, které se ve standardním sortimentu nenacházejí.